back to urticaria day
Language

Dzień Pokrzywki 2015: Pokrzywka pod kontrolą

Urticariaday2018 -Do better!

Piąty międzynarodowy Dzień Pokrzywki 2018 (Urticariaday2018) odbędzie się jak  co roku 1 października. Tegoroczne motto brzmi: "Działać lepiej! Jest to życzenie wszystkich pacjentów na świecie cierpiących z powodu pokrzywki, szczególnie tych dotkniętych przewlekłą, czyli długotrwałą postacią choroby". Obecnie szacuje się, że cierpi na nią 70 milionów ludzi na całym świecie!

Dzień Pokrzywki ma na celu przekonać wszystkich pacjentów z pokrzywką, aby się nie poddawali, ale z pomocą lekarzy i przy wsparciu innych chorych osób starali się powrócić do życia sprzed choroby. Zachęcaj także innych! Podziel się swoimi doświadczeniami na temat tego, jak udało Ci się nie poddać pomimo wielu napotykanych trudności. Swoje doświadczenia możesz przekazać innym pacjentom poprzez stronę www.urticariaday.org lub przez #uday lub #urticariaday. Stwórz  swoją własną sieć poprzez kontakt z dużą, ogólnoświatową społecznością chorych na pokrzywkę oraz doświadczaj wsparcia i pomocy w dowolnym momencie. Pomimo, iż czasami odczuwasz chorobę: Nie jesteś sam z problemem pokrzywki! Inspiruj innych i zaplanuj własne wydarzenie! Co powiesz na zorganizowanie spontanicznej akcji dotyczącej pokrzywki lub założenie grupy wsparcia (jeśli jeszcze jej nie masz)? Udostępniaj informacje o planowanych wydarzeniach poprzez stronę http://urticariaday.org/urticaria-day-2018/events. Być może przekonasz swojego lekarza, aby zorganizował szkolenia dotyczące pokrzywki dla innych lekarzy. Każdy wkład się liczy - wspólnie z nami spraw, by  Dzień Pokrzywki 2018 odniósł sukces na całym świecie!

Kim jesteśmy"? "My" to każdy z nas! Pacjenci, lekarze, organizacje, ty i ja. Każda osoba zaangażowana w Dzień Pokrzywki 2018 jest częścią Sieci Pokrzywek. Pomóż nam, żebyśmy mogli pomóc Tobie i innym pacjentom, informując  o mającym się odbyć Dniu Pokrzywki 2018. Użyj wszelkich dostępnych metod, aby podzielić się informacjami na temat planowanego na 1 października Dnia Pokrzywki 2018: na przykład na Twitterze lub Facebooku, łącząc się ze stroną lub dzieląc się z innymi swoimi doświadczeniami!

Dzień Pokrzywki 2018 jest wspierany przez UCARE - Urticaria Centers of Reference and Excellence i został zorganizowany z inspiracji UNEV, sieci pokrzywkowej e.V., daab e.V. i wielu innych organizacji na całym świecie. Wspólnie dążymy do poprawy warunków i leczenia pacjentów z chorobami alergicznymi, w tym z pokrzywką.

info